تماس با ما

Contact

 

این صفحه شامل فرمی برای تماس با مدیریت وبسایت کیبورد فارسی [رضا بابایی] می باشد که از طریق آن می توانید به راحتی با پر کردن فیلدها پیامی در مورد مشکلات سایت، خرابی لینک دانلود، گزارش آهنگ های جدید و یا پذیرش تبلیغات را ارسال نمایید! قبل از ارسال پیام برای مدیریت لطفا نکات زیر را مد نظر قرار دهید تا ما تماس شما را بی پاسخ نگذاریم، در غیر این صورت مطمئن باشید تماس شما بی نتیجه خواهد بود!

۱ – از ارسال پیام های مربوط به نحوه اجرا جدا خودداری نمایید ؛ این آموزش ها با کیفیت فوق العاده عالی و به صورت کاملا واضح و تکنیکی ایجاد شده و برای آموزش هر آهنگ قسمتی از دموی تصویری آن قرار داده شده است !

۲ – در هنگام اجرای زنده ملودی ها، آکوردها و هارمونی هایی که نواخته شده از نظر محتوایی (صداها، ملودی ها، هارمونی ها و آکوردها) بسیار نزدیک به اهنگ اورجینال است که هم برای حرفه ای شدن مبتدی ها و هم برای کسانی به دنبال یک اجرای حرفه ای تر هستند ارائه شده است.

۳ – از ارسال پیام هایی با مضمون توهین آمیز نیز جداخودداری کنید ؛ آموزش های ویدئویی موجود در سایت به صوت اختصاصی و حرفه ای طراحی شده و تکنیک های حرفه ای نواختن روی هر آهنگ به شما کاملا واضح نشان داده می شود !  علاوه بر آن آکورد ها، ریتم ها، ربع پرده ها و … در هر آهنگ نیز به صورت کاملا حرفه ای و آسان در چند فایل تکست، ورلد و یا pdf به شما ارائه داده می شود.